Dokážeme spolu viac

Evanjelická spojená škola v Liptovskom Mikuláši pri príležitosti 20. a 30. výročia založenia Evanjelickej základnej školy biskupa Jura Janošku a Evanjelického gymnázia Juraja Tranovského v Liptovskom Mikuláši zorganizovala športovú súťaž spojenú s verejnou zbierkou s názvom „Dokážeme spolu viac“. Ide o celoslovenskú výzvu pre všetky evanjelické školy, rodičov a priateľov i priaznivcov športu. Mottom tejto súťaže je verš z Izaiáša 6,8: „Tu som ja, pošli mňa“.

Zbierka je venovaná na prestavbu sociálnych zariadení pre naše detičky z Evanjelickej spojenej školy internátnej v Červenici. Všetky podmienky projektu verejnej zbierky, ako aj podmienky súťaže nájdete na webovom sídle spomínanej školy: www.esslm.sk/home. Prostredníctvom daného linku je potrebné zaregistrovať sa a nahrávať nazbierané kilometre. Registračný poplatok je 7 eur, ktorý bude odovzdaný pre našu školu.

 

Pravidlá a podmienky súťaže i samotnej registrácie nájdete aj tu:

- Propozícia súťaže

 

- Leták - Informácie

 

 

- Možnosti podpory

 

- Video školy

eszs_cervenica_rekonstrukcia.mp4

 

Okrem spomínanej športovej súťaže je možnosť zakúpenia si aj ponožiek od firmy fusakle s logom „Dokážme spolu viac“.

Celá zbierka potrvá do 22.apríla.

Tak poďme do toho. Spolu dokážeme viac!

 

Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.